Zapraszamy na Dolnośląskie Forum Gospodarcze

Już 23-24 marca w Szczawnie-Zdroju odbędzie się pierwsza edycja Dolnośląskiego Forum Gospodarczego, które posłuży jako narzędzie do wymiany doświadczeń, omówienia wyzwań, z jakimi zmagają się dolnośląskie firmy – a to wszystko przy udziale ekspertów i przedsiębiorców działających w regionie.

Głównymi organizatorami DFOG jest Instytut Piastów Śląskich, którego misją jest wspieranie działań wpływających na bezpośredni rozwój kultury, nauki i gospodarki w Polsce; oraz Fundacja Wspólnota Pokoleń, której działania skupiają się na umacnianiu postaw obywatelskich oraz międzypokoleniowej edukacji.

Szczawno-Zdrój nieprzypadkowo zostało wybrane na miejsce organizacji Forum. To uzdrowisko z wieloletnią tradycją, dzisiaj dynamicznie rozwijająca się gmina w Aglomeracji Wałbrzyskiej. Szczawno-Zdrój jest miejscowością szanującą swoją historię, znaną w Polsce i regionie, inwestującą w turystykę.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną Dolnośląskiego Forum Gospodarczego, a także do bezpłatnego udziału w wydarzeniu. Otwarcie rejestracji już wkrótce.

Comments are closed.