DFOG - dlaczego Szczawno-Zdrój?

Szczawno-Zdrój to malownicze uzdrowisko z bogatą historią i wieloletnią tradycją. Położone na Dolnym Śląsku, to miejsce, które niegdyś należało do rodziny Hochbergów, właścicieli pobliskiego Zamku Książ. Dziś Szczawno-Zdrój to dynamicznie rozwijająca się gmina w Aglomeracji Wałbrzyskiej, harmonijnie wkomponowana w otoczenie gór i zieleni, jednocześnie bliskość przemysłowego Wałbrzycha sprawia, że uzdrowisko korzysta na zmianach w kierunku bardziej ekologicznego przemysłu, wykorzystującego odnawialne źródła energii.

Miejscowość ta doskonale wpisuje się w założenia tegorocznego forum i jego główny cel, jakim jest rozwój gospodarczy regionu, w tym także sektora turystycznego. Szczawno-Zdrój to bowiem miejscowość, która szanuje swoje dziedzictwo historyczne i kulturowe, znana w całej Polsce i regionie jako oaza spokoju i relaksu, inwestująca w rozwój infrastruktury turystycznej oraz promująca zrównoważony rozwój.

Dzięki swojemu unikalnemu położeniu i atmosferze Szczawno-Zdrój przyciąga turystów z całej Polski, oferując nie tylko lecznicze wody mineralne, ale także liczne atrakcje kulturalne i rekreacyjne. Ta malownicza miejscowość stanowi doskonałe tło dla Dolnośląskiego Forum Gospodarczego, inspirując uczestników do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań oraz partnerskiej współpracy na rzecz dalszego rozwoju regionu.

demo-attachment-87-Ellipse-108
demo-attachment-826-Ellipse-130

Start DFOG

0Dni
:
0Godzin
:
0Minuty
:
0Sekundy
demo-attachment-88-Ellipse-109

Udział w forum jest bezpłatny.
Ilość miejsc jest ograniczona.